Ogłoszenia parafialne 3.09.2017

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 3.09.2017 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Intencja ewangelizacyjna na m-c wrzesień dla kółek różańcowych : Aby nasze parafie, ożywiane duchem misyjnym, były miejscami, gdzie przekazuje się wiarę i daje świadectwo miłości.
  3. W dniu dzisiejszym po każdej mszy św. zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz wspierania nauki chrześcijańskiej”. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Jutro uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msze Św. w kościele parafialnym i w kaplicy w Borowej o godz. 800. O godz. 900 rozpoczęcie roku szkolnego w remizie.
  5. W najbliższą niedzielę 10 września będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość odpustową, ku czci Narodzenia NMP związaną z kolejną rocznicą poświęcenia naszej świątyni i domku loretańskiego.
  6. W tym roku nasze parafialne dożynki były włączone w dożynki powiatowe.
  7. W sobotę przed odpustem parafialnym odbędzie się uroczyste nawiedzenie cmentarza grzebalnego. O godz. 1630 odmówimy różaniec za zmarłych a o godz. 1700 odprawimy Mszę św. za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. O tym modlitewnym spotkaniu postarajmy się powiadomić nasze rodziny i znajomych, których bliscy spoczywają na tym cmentarzu. Zadbajmy o porządek na grobach i całym cmentarzu.
  8. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na nowy 2018 rok.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest również Mały Gość dla dzieci.