Ogłoszenia parafialne 3.11.2019

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 3.11.2019 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
    Intencja powszechna dla kółek różańcowych na miesiąc listopad: Za Bliski Wschód, gdzie różne wspólnoty religijne dzielą tę samą przestrzeń życiową, aby wśród nich zapanował duch dialogu, spotkania i pojednania.
  2. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach: w
    poniedziałek 4.11.2018 z Wólki Gołębskiej nr 61 – 112,
    we wtorek 5 listopada ul. Folwarki,
    we środę 6 listopada ul. Krzywa, Urocza i Czarnieckiego,
    we czwartek 7 listopada ul. Żuławy, Boczna, Cicha, Wesoła i Matygi,
    w piątek 8 listopada ul. Pocztowa i Podwierzbie.
  3. W kaplicach będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach
    w Borowej we wtorek 5 listopada o godz. 1630 Kościelna, Olszyna, Szkoła i Szkolna
    a w piątek 8 listopada o godz. 1630 ul. Dęblińska i Skokowska.
    W Niebrzegowie w środę 6 listopada o 1600 wypominki z Niebrzegowa.
    Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.
  4. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po ostatniej mszy św. zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 1930.
  5. W najbliższą sobotę zapraszamy również na Mszę św. z nabożeństwem uwielbienia.
  6. W nocy z czwartku na piątek zmarł w wieku 66 lat ks. Jerzy Wełna pierwszy wikariusz w Gołębiu po przejęciu parafii przez księży Sercan. Pogrzeb w poniedziałek 4 listopada w Stadnikach.
  7. W dniach 21 -24 listopada będziemy w naszej parafii przeżywali rekolekcje ewangelizacyjne ” Źródło „.
    Za tydzień będziemy gościli przedstawicieli grupy ewangelizacyjnej którzy przybliżą nam te rekolekcje.
  8. Zaplanowane na najbliższą niedzielę spotkanie rady duszpasterskiej niestety musimy przenieść na następną niedzielę 17 listopada. Bardzo Przepraszam.
  9. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka ofiar na ” Pomoc kościołowi w potrzebie „a za tydzień taca na budownictwo sakralne.