Ogłoszenia parafialne 30.06.2019

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2019 R.

Informacje duszpasterskie:

  1. Rozpoczął się okres wakacji. Witamy wszystkich, którzy ten czas spędzają w naszej parafii. Wszystkim parafianom i gościom przypominamy o wakacyjnym uczestnictwie we Mszach św. i życzymy miłego wypoczynku.
  2. W czacie wakacji w parafii będzie tylko jeden ksiądz. Z tego powodu kancelaria parafialna nie będzie czynna w normalnych godzinach urzędowania tak jak w ciągu roku. Wszystkie sprawy kancelaryjne o ile będzie to możliwe prosimy załatwiać po ostatniej Mszy Św. wieczorowej lub po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania. Numery telefonów są wywieszone jak również znajdują się na stronie internetowej.
  3. W tym tygodniu wypada 1-szy czwartek m-ca. Po mszy ostatniej mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najśw. Sakramentu.
  4. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Chorych odwiedzimy w piątek od 8 Borowa, Skoki, Matygi, Borowina, Niebrzegów i Nieciecz a w sobotę od 8 Wólka Gołębska i Gołąb ( cały ) . Spowiedź w kościele od godz. 1740.
  5. Rozpoczęły się zapisy na 41 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału. Koszt 75 zł. Zapisy w kancelarii. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu
    ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
  6. Za tydzień 7 lipca w Górze Puławskiej odbędzie się 9 Święto Truskawki. O godz. 1200 – Uroczysta, polowa Msza Święta na stadionie w Górze Puławskiej (zebrane ofiary zostaną przekazane na potrzeby puławskiego Hospicjum im. św. Matki Teresy). 1300 – Oficjalne otwarcie imprezy, wystąpienia okolicznościowe, zwiedzanie stoisk promocyjnych od godz. 1500 – Występy na scenie.  Pan wójt bardzo serdecznie zaprasza a ja ze swej strony bardzo zachęcam ponieważ jest to święto całej gminy a my jesteśmy jej częścią. 
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.