Ogłoszenia parafialne 30.07.2017

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.07.2017 r.

1. W najbliższym tygodniu wyrusza 39 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą łącząc się z nimi duchowo.
  2. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Chorych odwiedzimy we czwartek od 8 Wólka Gołębska i Gołąb a w piątek Borowa, Skoki, Borowina, Matygi, Niebrzegów i Nieciecz.
  3. Trwa druga zbiórka ofiar na budowę nowej plebanii. Proszę państwa radnych i członków wspólnot, oraz inne osoby chętne do pomocy o pomoc w jej przeprowadzeniu. Składając serdeczne Bóg zapłać  prosimy o dalszą życzliwość. Bóg zapłać za ofiary ul. Polna 1050zł, Wólka Gołębska 2, 577zł.
  4. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie ( numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  6. Zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia Jezusa w sobotę na godz. 1800