Ogłoszenia parafialne 30.09.2018

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 30.09.2018 r.

1. Jutro rozpoczyna się miesiąc październik, w którym modlimy się wspólnie na różańcu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w każdą środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek m-ca. Chorych odwiedzimy w zwykłym porządku od godz. 8 rano. Po południu spowiedź od godz. 1700.
  3. W tym tygodniu wypada także I czwartek m-ca. Po ostatniej mszy św. zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.
  4. Bardzo serdecznie prosimy o wzięcie zeszytów na kolejną zbiórkę ofiar na budowę plebanii. Prośbę tę kierujemy do wszystkich, którzy chcą pomóc w tym trudnym dziele.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej jest Mały Gość a w nim dodatek różaniec na rękę.