Ogłoszenia parafialne 31.03.2019

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 31.03.2019 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Krzysztof Krzaczek.
    W poniedziałek  i wtorek o godz. 800 msza z nauką dla młodzieży gimnazjalnej oraz klas V-VIII,
    o godz. 1100 msza z nauką dla dzieci z klas I-IV, msza z nauką dla dorosłych o godz. 930 i na godz. 1800.
    We wtorek dzień spowiedzi i zakończenie naszych rekolekcji.
    Spowiedź od godz. 745 a potem pół godz. przed każdą mszą św.
    Ofiary, jakie w tym dniu złożymy na tacę przeznaczone są do dyspozycji  ks. Rekolekcjonisty.
  2. W poniedziałek i wtorek w kaplicy w Borowej Msze o godz. 1200 i 1700 a w Niebrzegowie o godz. 1600. Spowiedź we wtorek 30 minut przed Mszą św.
  3. Prosimy o zgłaszanie chorych, którzy nie mogą sami przybyć do świątyni abyśmy mogli odwiedzić ich ze spowiedzią i komunią św. w najbliższy piątek 5 kwietnia.
  4. Najbliższy czwartek to pierwszy czwartek m-ca. po mszy wieczorowej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. W tym tygodniu z racji pierwszego piątku m-ca odwiedzimy chorych w naszej parafii. W piątek od godz. 800 Piotr odwiedzi chorych z Borowej, Skoków, Matyg, Borowiny, Niebrzegowa i Niecieczy a od godz. ok. 1030 z Wólki Gołębskiej i dalej z Gołębia.
  6. W najbliższy piątek droga krzyżowa w kościele wyjątkowo o godz. 1900 Rozważania poprowadzą aktorzy Maciej Jachowski oraz Stanisław Górka a przygotowała ją Noemi Joanna Zasada.
  7. W najbliższą sobotę 6 kwietnia będziemy mogli w naszej świątyni podziwiać i przeżyć ” Misterium Męki Pańskiej” w wykonaniu Grupy Artystycznej z Mosznej oraz Chóru Szczygiełki Feniks. Zapraszamy na godz. 1830.
  8. Przez najbliższe dwie niedzielę przed kościołem będą zbierane do puszki ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  9. Bóg zapłać za ofiary na nową plebanię . Został do wzięcia jeszcze zeszyt z Matyg!
  10. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym bezpłatny dodatek ” Ziołowa apteczka na wiosnę „.( m.in. o tym jak odtruć organizm po zimie).