Ogłoszenia parafialne 4.02.2018

V NIEDZIELA ZWYKŁA  4.02.2018 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja ogólna dla kółek różańcowych :  Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja.
  2. Przy wyjściu z kościoła tuż przy kropielnicy są do wzięcia karty z numerem KRS-u oraz z informacją  dotycząca oddania 1% podatku dla chorej Zoji.
    Za dar serca rodzina składa wielkie Bóg zapłać!
  3. Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Puławach wraz z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zapraszają na szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2018 ze szczególnym uwzględnieniem nowej aplikacji do elektronicznego wypełniania i składania wniosków eWniosekPlus.
    Szkolenie odbędzie się w dniu 9 lutego 2018 roku o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Leokadiowie.
  4. W najbliższą sobotę zapraszamy na Mszę św. z Nabożeństwem Uwielbienia Jezusa i Maryi.
  5. Najbliższa niedziela będzie obchodzona jako – ,,Światowy Dzień Chorego”. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy są przykuci do łóżka i cierpią z powodu choroby.
  6. W najbliższą niedzielę będzie zbierana Puszka Caritas na  ,,Fundusz Wschodni”. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  7. Natomiast dzisiejsza taca przeznaczona była na ogrzewanie kościoła. Za ofiary składamy serdeczna Bóg zapłać!
  8. Przypominamy że jeszcze przez ten tydzień Kancelaria Parafialna będzie czynna po ostatniej mszy św. wieczornej lub prosimy o kontakt telefoniczny.