Ogłoszenia parafialne 4.03.2018

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 4.03.2018 r.

 

Informacje duszpasterskie:

 

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Intencja ewangelizacyjna dla kółek różańcowych : Aby cały Kościół uznał pilną potrzebę formacji do indywidualnego i wspólnotowego rozeznania duchowego.
  3. We środę o godz. 17 zbiórka ministrantów.
  4. We czwartek 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Choć to świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach, zwłaszcza o najbardziej utrudzonych matkach rodzin wielodzietnych, o kobietach samotnych, o kobietach poniżanych i prześladowanych w wielu częściach świata. Wszak kobiety odgrywają szczególną rolę w świecie, w Kościele i w rodzinie. Polecajmy ich trud i życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki.
  5. W sobotę 10 marca o godz. 17 spotkanie par narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Będzie to spotkanie w ramach Poradni Rodzinnej ( obecność obowiązkowa ).
  6. W najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 18 na Mszę Św. i nabożeństwo uwielbienia Jezusa i Maryi.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze wielkopostne rekolekcje parafialne. Postarajmy się już dziś zaplanować tak przyszły tydzień by jak najlepiej przeżyć czas, który ma nas przygotować do Świąt Wielkanocnych.
  8. Przypominamy, że w naszym kościele parafialnym w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 1730 ,w Niebrzegowie we środę o godz. 1600, a w Borowej w piątek o godz. 1630. W niedzielę po mszy św. o godz. 1200 Gorzkie Żale. Wszystkich parafian zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  9. Bóg Zapłać za ofiary złożone na tacę na ogrzewanie naszej świątyni.
  10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.