Ogłoszenia parafialne 5.11.2017

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 5.11.2017 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja ogólna dla kółek różańcowych na miesiąc listopad: Aby chrześcijanie w Azji, dając świadectwo Ewangelii swoimi słowami i czynami, przyczyniali się do dialogu, pokoju i wzajemnego zrozumienia, zwłaszcza z wyznawcami innych religii.
  2. Dzisiaj o godz. 1830 w Parafii MB Różańcowej ( GARNIZON ) Zaduszki historyczne.
  3. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach: w poniedziałek 6 listopada Folwarki,  we wtorek 7 listopada ul. Krzywa,
    we czwartek 9 listopada ul. Żuławy,  w piątek 10 listopada ul. Pocztowa i Podwierzbie.
  4. W kaplicach będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach w Borowej we wtorek 7 listopada o godz. 1630 Kościelna, Olszyna, Szkoła a w piątek 10 listopada
    o godz. 1630 ul. Dęblińska i Skokowska.
    W Niebrzegowie w środę 8 listopada o 1600 wypominki z Niebrzegowa.
    Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.
  5. We środę zapraszamy na Mszę Św. i Nabożeństwo Loretańskie.
  6. W sobotę 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości. O godz. 1630 będziemy modlić się w intencji Ojczyzny. Bezpośrednio przed Mszą św. złożymy kwiaty przy naszym pomniku na skwerku. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.
  7. W najbliższą sobotę zapraszamy również na Mszę św. z nabożeństwem uwielbienia.
  8. Za tydzień w Puławach obchody ku czci św. Brata Alberta. O godz. 10 w Urzędzie Miasta uroczysta sesja Rady Miasta, o godz. 12 uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem ks.Bpa Artura Mizińskiego a o godz. 15 spotkanie albertyńskie na Skwerze Niepodległości.
  9. Przypominamy o zgłaszaniu kandydatów do Rady Duszpasterskiej w naszej parafii.
  10. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka ofiar na ” Pomoc kościołowi w potrzebie „a za tydzień taca na budownictwo sakralne.
  11. Do najbliższej niedzieli włącznie można nabywać jeszcze kalendarze „Maryjne”.