Ogłoszenia parafialne 6.10.2019

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.10.2019 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Intencja papieska dla kółek różańcowych : Aby tchnienie Ducha Św. wzbudziło nową wiosnę misyjną w kościele.
  3. Jutro wypada wspomnienie NMP Różańcowej, ustanowione na pamiątkę wyproszonego przez modlitwę różańcową zwycięstwa floty chrześcijańskiej w bitwie pod Lepanto w 1571 roku. Uświadamia to nam po raz kolejny wielką moc tej modlitwy, zatem nie zaniedbujmy jej.
  4. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie różaniec o godz. 1730 w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630
    ( a w pozostałe dni zwykłe różaniec o godz. 1700 ). Szczególnie zapraszamy dzieci i prosimy rodziców o umożliwienie dzieciom udziału w nabożeństwach różańcowych.
  5. Za tydzień będziemy gościli w naszej wspólnocie ks. Tomasza Zielińskiego który przez wiele lat pracował w Afryce.
  6. W środę zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie. Różaniec odmówimy o godz. 1730 tak jak każdego dnia w październiku a po mszy św. litania loretańska.
  7. W najbliższą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia.
  8. Bóg zapłać za ofiary na budowę nowej plebanii.