Ogłoszenia parafialne 7.05.2017

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 07.05.2017 r.

 

Informacje duszpasterskie:

 

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy doroczne uroczystości odpustowe ku czci Św. Floriana, jednego z patronów naszej parafii. Słowo Boże w dniu dzisiejszym głosi Ks. Krzysztof Kwiatkowski, Kanclerz naszej kurii.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja ewangelizacyjna dla kółek różańcowych na miesiąc maj: ” Aby chrześcijanie w Afryce dawali profetyczne świadectwa pojednania, sprawiedliwości i pokoju, naśladując Jezusa miłosiernego „.
  3. Jutro w poniedziałek o godz. 1600 spotkanie dzieci klas III.
  4. W najbliższy piątek zapraszamy na godz. 1900 rodziców dzieci pierwszokomunijnych w celu posprzątania świątyni na uroczystość I Komunii Św. swoich dzieci.
  5. W sobotę o godz. 900 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci pierwszokomunijnych potem spowiedź dla dzieci, ich rodziców i chrzestnych.
  6. Za tydzień w niedzielę 14 maja będziemy przeżywali w naszej parafii na mszy św. o godz. 1200 uroczystość I Komunii Św. dzieci z klas III.
  7. Za tydzień również z racji wspomnienia M.B. Fatimskiej która w naszej parafii jest patronka kaplicy w Niebrzegowie będziemy tam przeżywali na mszy o godz. 1045 Święto Patronalne dla społeczności Niebrzegowa i Niecieczy,
  8. W najbliższą środę msza św. zbiorowa a po niej nabożeństwo do M.B. Loretańskiej.
  9. W najbliższą sobotę msza św. z nabożeństwem uwielbienia. ( na dworze ).
  10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *