Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 7.06.2020

Ogłoszenia parafialne 7.06.2020

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 7.06.2020 r.

Informacje duszpasterskie :

1. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – „Boże Ciało”. W tym roku będziemy przeżywali ją nieco inaczej niż zwykle. Msze święte będą w zwykłym porządku niedzielnym. W Gołębiu o godz. 930, 1200 i 1700. Po mszy o godz.12 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy ale wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie tych ołtarzy. Do zorganizowania i przeprowadzenia procesji bardzo serdecznie zapraszamy druhów strażaków oraz panów z rady duszpasterskiej. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów.
  2.  Msza św. w Borowej o godz. 800 a w Niebrzegowie o 1045. Po obu mszach procesja wokół kaplic.
  3. Wewnątrz kościoła i kaplic nie obowiązują już limity ilości osób. Również na pogrzebach. Bardzo, bardzo prosimy o przebywanie w świątyniach w maseczkach założonych tak aby zakrywały całkowicie usta i nos.
  4. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  5. W najbliższą sobotę 13 czerwca. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie na godz. 20. Weźmy ze sobą świece lub lampiony.