Ogłoszenia parafialne 7.07.2019

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 7.07.2019 r.

 

Informacje duszpasterskie:

 

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja papieska dla kółek różańcowych na miesiąc lipiec:
  ” Aby ci, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, by niesprawiedliwość, która przenika świat, nie miała ostatniego słowa. „
 2. Przypominamy że dzisiaj w Górze Puławskiej gminny festyn „Święto Truskawki”.
 3. W tym tygodniu wypada druga środa miesiąca. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie na godz. 1800.
 4. W tym tygodniu wypada również druga sobota m-ca. Zapraszamy bardzo gorąco na nabożeństwo uwielbienia połączone w tym miesiącu z nabożeństwem fatimskim.
 5. Za tydzień w niedzielę 14 lipca na mszy św. o 1200 będziemy przeżywali jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Tomasza Cybuli naszego rodaka z Wólki Gołębskiej.
  Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy.
 6. Trwają zapisy na 41 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Piesza pielgrzymka to wspaniałe rekolekcje w drodze.
  Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 75 zł. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
 7. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie ( numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
 8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane