Ogłoszenia parafialne 7.07.2019

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 7.07.2019 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja papieska dla kółek różańcowych na miesiąc lipiec:
    ” Aby ci, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, by niesprawiedliwość, która przenika świat, nie miała ostatniego słowa. „
  2. Przypominamy że dzisiaj w Górze Puławskiej gminny festyn „Święto Truskawki”.
  3. W tym tygodniu wypada druga środa miesiąca. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie na godz. 1800.
  4. W tym tygodniu wypada również druga sobota m-ca. Zapraszamy bardzo gorąco na nabożeństwo uwielbienia połączone w tym miesiącu z nabożeństwem fatimskim.
  5. Za tydzień w niedzielę 14 lipca na mszy św. o 1200 będziemy przeżywali jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Tomasza Cybuli naszego rodaka z Wólki Gołębskiej.
    Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy.
  6. Trwają zapisy na 41 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Piesza pielgrzymka to wspaniałe rekolekcje w drodze.
    Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 75 zł. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
  7. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie ( numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).