Ogłoszenia parafialne 7.10.2018

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 7.10.2018 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Intencja ewangelizacyjna dla kółek różańcowych : Aby osoby konsekrowane rozbudziły zapał misyjny i były obecne wśród ubogich, zepchniętych na margines i tych, którzy nie mają głosu.
  3. Dzisiaj wypada wspomnienie NMP Różańcowej, ustanowione na pamiątkę wyproszonego przez modlitwę różańcową zwycięstwa floty chrześcijańskiej pod Lepanto w 1571 roku. Uświadamia to nam po raz kolejny wielką moc tej modlitwy, zatem nie zaniedbujmy jej.
  4. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie różaniec o godz. 1730 w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 ( a w pozostałe dni zwykłe różaniec o godz. 1700 ). Szczególnie zapraszamy dzieci i prosimy rodziców o umożliwienie dzieciom udział w nabożeństwach różańcowych.
  5. W tym tygodniu zapraszamy na zbiórkę wszystkich ministrantów. We wtorek w Borowej o 15.40 a we środę w Gołębiu o 16.30.
  6. W środę zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie. Różaniec odmówimy o godz. 1730 tak jak każdego dnia w październiku a po mszy św. litania loretańska.
  7. W najbliższą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia.
  8. W tym tygodniu zostaną dostarczone kartki wypominkowe do naszych domów.
  9. Bóg zapłać za ofiary na budowę nowej plebanii : z Borowiny 730 zł. ul. Krzywa, Urocza, Czarnieckiego 1390zł. Są jeszcze do wzięcia zeszyty z ulic : Ogrodowej, Żuławy i Matyg.
  10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym dodatek film pt ” Sprawa Chrystusa „.