Ogłoszenia parafialne 8.07.2018

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 08.07.2018 r.

1. W tym tygodniu wypada druga środa miesiąca. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie na godz. 1800.
  2. Trwają zapisy na 40 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Piesza pielgrzymka to wspaniałe rekolekcje w drodze.
    Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 75 zł. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów
    nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
  3. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie.
    ( numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  4. Ponad dwa tygodnie temu zakończyła się kolejna zbiórka ofiar na budowę nowej. Składam serdeczne Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom i osobom które te ofiary zbierały poświęcając swój czas i zdrowie.  Czekamy jeszcze niestety na projekt.