Ogłoszenia parafialne 8.09.2019

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 8.09.2019 r.

1. Dziś obchodzimy w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej.
    Dziękując jednocześnie Panu Bogu za naszą piękną świątynię ponieważ przeżywany kolejną rocznicę jej konsekracji a także rocznicę poświęcenia Domku Loretańskiego.
    Kaznodzięją naszej dzisiejszej uroczystości jest ks. Arkadiusz Rejmak kapelan szpitala w Puławach ,
    któremu za tę posługę bardzo serdecznie dziękuję.
  2. We środę Msza Św. zbiorowa i nabożeństwo ku czci M.B. Loretańskiej.
  3. W piątek 13 września zapraszamy na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE O GODZ. 20
  4. W sobotę 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. W najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 18 na Mszę Św. z Nabożeństwem uwielbienia.
  6. Za tydzień w niedzielę po mszy o godz. 12 spotkanie z rodzicami dzieci,
    które będą przygotowywać się do I Komunii Św. a po mszy o godz. 17 spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.
  7. Również w najbliższą niedzielę o godz. 16 spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na pielgrzymkę do Lichenia i Gniezna. Prosimy o wpłacanie opłaty pielgrzymkowej.
  8. Przypominamy, że kancelaria jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730 od poniedziałku do piątku. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone i umieszczone na stronie internetowej.