Ogłoszenia parafialne 8.10.2017

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 8.10.2017 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. Dzisiaj, już po raz 17 obchodzimy w całym kraju Dzień Papieski. To wspaniała okazja, aby zagłębić się w nauczanie naszego wielkiego Rodaka – Świętego Jana Pawła II. Chcemy również dołożyć swoją „cegiełkę” do budowy żywego pomnika Jana Pawła II, materialnie wspierając zdolną, lecz ubogą młodzież pochodzącą ze wsi i małych miasteczek.„Bóg zapłać” za składane ofiary.
  2. W środę zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie. Różaniec odmówimy o godz. 1730 tak jak każdego dnia w październiku a po mszy św. litania loretańska.
  3. W sobotę 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. W naszych modlitwach nie zapominajmy o nauczycielach i wszystkich odpowiedzialnych za szkolnictwo w naszym kraju.  W ich intencji będziemy modlić się szczególnie podczas nabożeństwa różańcowego.
  4. W najbliższą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia.
  5. Październik to miesiąc różańcowej modlitwy, o której Święty Jan Paweł II mówił, że to modlitwa, którą bardzo ukochał. My także wzbudźmy w sobie pragnienie umiłowania tej modlitwy. Niech pomoże nam w tym udział w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy każdego dnia o godz. 17.30 a w niedzielę o 16.30
  6. Ponieważ w miniony piątek z powodów zdrowotnych nie mogliśmy odwiedzić chorych dlatego pragniemy to uczynić w najbliższy piątek.
  7. W tym tygodniu zostaną dostarczone kartki wypominkowe do naszych domów.
  8. Bóg zapałać za ofiary składane na nową plebanie ul. Polna 900zł.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia również Mały Gość .

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *