Ogłoszenia parafialne 9.07.2017

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 09.07.2017 r.

 

Informacje duszpasterskie:

  1. W tym tygodniu 12 lipca wypada druga środa miesiąca. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie na godz. 1800.
  2. Trwają zapisy na 39 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Piesza pielgrzymka to wspaniałe rekolekcje w drodze.
    Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 75 zł. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę.
  3. Trwają zapisy na kurs języka angielskiego. Kurs jest bezpłatny. Zainteresowani proszeni są o kontakt z p. dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury – Gołąb, ul. Folwarki 1 lub z przewodniczącą Koła Emerytów.
  4. Ze względu na ogromne koszty utrzymania cmentarza ( wywóz śmieci ) będą wprowadzone nowe na naszym a istniejące na innych cmentarzach opłaty.
  5. Z przykrością stwierdzam, że ktoś kto prowadzi w domu prace remontowo-budowlane zrobił sobie z działki parafialnej wysypisko odpadów budowlanych ( I NIE JEST TO SZKOŁA !!! ).
  6. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie ( numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *