Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 1.03.2020

Ogłoszenia parafialne 1.03.2020

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 1.03.2020 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Papieska intencja modlitewna : Módlmy się aby Kościół w Chinach wytrwał w wierności ewangelii i wzrastał w jedności.
  3. Bardzo gorąco zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. I tak:
    Droga Krzyżowa w Gołębiu w Piątek o godz. 1730.
    W kaplicach: w Niebrzegowie w środę godz. 1630 w Borowej w piątek o godz. 1630.
    Gorzkie Żale w niedzielę: w Gołębiu po Mszy św. o godz. 1200 a w Kaplicach po Mszach św.
  4. Nasze parafialne rekolekcje wielkopostne będziemy odprawiali w dniach 15-17 marca.
  5. Najbliższy czwartek to pierwszy czwartek m-ca. Po mszy wieczorowej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Chorych odwiedzimy według stałego porządku od godz. 800. Spowiedź od godz. 1715.
  7. W najbliższą sobotę 7 marca po mszy wieczornej rozpoczniemy cykl nauk przedmałżeńskich. Zapraszamy wszystkie pary, które w najbliższym roku pragną zawrzeć sakrament małżeństwa.
  8. Od wtorku 3 marca będzie kontynuowana na terenie Gołębia wymiana głównych wodomierzy na wodomierze ultradźwiękowe z radiowym odczytem. Dlatego będą przerwy w dostawie wody w godzinach od 8 do 15. Za utrudnienia „ Gminne wodociągi” bardzo przepraszają.
  9. Bóg Zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na ogrzewanie naszej świątyni.