Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 14.06.2020

Ogłoszenia parafialne 14.06.2020

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06.2020 r.

Informacje duszpasterskie :

1. Jeszcze w najbliższą niedzielę będzie zmieniony niedzielny porządek mszy św. Bardzo gorąco zapraszamy na niedzielne msze święte, ale bardzo bardzo prosimy o zakładanie w kościele maseczek tak aby zakrywały usta i nos lub zachowajmy odpowiednią odległość od siebie. Czyńmy tak dla własnego i innych dobra i bezpieczeństwa.
  2. We czwartek oktawa „Bożego Ciała”. Msza św. w Gołębiu z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła o godz. 1800. Na zakończenie uroczystości błogosławieństwo wianków i ziół. Prosimy o ubranie ołtarzy. Proszę też o pomoc w zorganizowaniu procesji Ochotniczą Straż Pożarna z Gołębia. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 1800 w Borowej Msza Święta patronalna. Zapraszamy wszystkich parafian. Z tej racji Msza Święta w Gołębiu w tym dniu będzie sprawowana o godz. 1700.
  4. W niedzielę 28 czerwca na mszy o godz. 12 Uroczystość I Komunii Św. Dzieci z naszej parafii.
  5. Wielkie Bóg Zapłać za ofiary składane na budowę plebanii i tym którzy je zbierają. Szczegóły podamy na zakończenie całej zbiórki.