Wiadomości Ogłoszenia parafialne 15.12.2019

Ogłoszenia parafialne 15.12.2019

III NIEDZIELA ADWENTU 15.12.2019 R.

1. Bardzo serdecznie zapraszamy na msze św. roratnie sprawowane w dni powszednie o 630 w DOMKU LORETAŃSKIM dla wszystkich. We środę o godz. 18 z myślą o dzieciach.
  2. Za tydzień w niedzielę 22 grudnia zapraszamy wszystkich parafian na godz. 18 do sali w remizie
    na wspólną ” Gołębską Wigilię”. Jednocześnie prosimy o pomoc w jej zorganizowaniu.
  3. W wigilię 24 grudnia o godz. 930 odprawimy mszę św. zbiorową za zmarłych, których zabraknie przy wigilijnym stole. Kartki z imionami naszych zmarłych prosimy przynosić w ciągu całego tygodnia oraz bezpośrednio przed mszą we wtorek.
  4. W dzień Bożego Narodzenia oraz w Święto Św. Szczepana nie będzie mszy św. o godz. 17.
  5. Sprawy kancelaryjne związane z chrztami w święta prosimy załatwić do piątku włącznie.
  6. Wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na budowę plebanii przy okazji roznoszenia opłatka.
  7. W zakrystii są do kupienia świece wigilijne Caritas. Małe po 6 zł, kula po 14 zł.
    W przyszłą niedzielę świec już nie będzie.