Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 19.07.2020

Ogłoszenia parafialne 19.07.2020

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 19.07.2020 r.

1. W najbliższą niedzielę poznamy nowego księdza wikariusza, ks. Tomasza Komę.
  2. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar do puszek które będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Z racji wspomnienia Św. Krzysztofa 26 lipca w przyszłą niedzielę po mszach św. pobłogosławimy nasze pojazdy mechaniczne i będziemy modlili się o roztropne ich wykorzystywanie. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii będzie miało miejsce na parkingu przed kościołem.
  4. Moi drodzy ! Z końcem czerwca zakończyliśmy „majową” zbiórkę ofiar na budowę plebanii. Wydłużyła się ona z powodu pandemii. Jeszcze raz z całego serca bardzo dziękuje za tak życzliwe podejście. Bóg zapłać!!!
    Zwracam się z ogromną prośbą o rozpoczęcie kolejnej „lipcowej” zbiórki. Myślę, że również w trzech formach tak jak ostatnia. Zeszyty są w zakrystii. Po zakończeniu tej zbiórki w niedzielę 6 września przedstawię finanse jeśli chodzi o budowę plebanii.
  5. Jeżeli chodzi o prace budowlane to jak widać nastąpiła zmiana kolejności prac ponieważ jako pierwsza weszła ekipa kładąca blachę na dach. Ekipa elewacyjna wejdzie w najbliższym tygodniu. Pragnę poinformować że w kwocie kosztorysu wstępnego jest kładziona blacha tytanowa a nie zwykła powlekana. To dzięki życzliwości dobrych ludzi.
  6. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ).