Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 21.06.2020

Ogłoszenia parafialne 21.06.2020

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.06.2020 R.

1. W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego. Tego dnia zapraszamy na mszę św. o godz. 8 dzieci i rodziców klas I-III a na godzinę 930 uczniów i rodziców klas V-VIII.
    Bardzo serdecznie zapraszamy !!!
  2. W najbliższą niedzielę 28 czerwca o godz. 12 dzieci z klas III z naszej parafii w sposób uroczysty przystąpią po raz pierwszy w swoim życiu do Komunii Św. Otoczmy te dzieci i ich rodziców serdeczną modlitwą.
  3. Spowiedź przed I Komunią Św. W piątek 26 czerwca od godz. 15.
  4. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela wakacji i od tej niedzieli powracamy do normalnego niedzielnego porządku mszy św.
    W Borowej jedna msza św. o godz. 800
    W Gołębiu msze św. o godz. 930 , 1200 , 1700 .
    W Niebrzegowie msza św. o godz. 1045 .
  5. W najbliższym tygodniu kancelaria będzie czynna tylko od poniedziałku do środy.
  6. Ze względu na awarię systemu w tym tygodniu niemożliwe będą opłaty za śmieci na cmentarzu. Przepraszamy.