Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 23.08.2020

Ogłoszenia parafialne 23.08.2020

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.08.2020 r.

1. We środę 26 sierpnia wypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w Gołębiu o godz. 930 i 1800 . W Niebrzegowie o 1600 a w Borowej o 1700.
  2. Z przykrością informujemy że planowana pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej nie dojdzie do skutku ze względu na brak chętnych co jest zrozumiałe ze względu na istniejącą w kraju sytuację. Mamy nadzieję że uda nam się pojechać w przyszłym roku.
  3. Bardzo mocno, bardzo gorąco, bardzo serdecznie  prosimy o przebywanie w świątyni w maseczkach założonych tak aby zakrywały całkowicie usta i nos. Na zewn. zachowujmy bezpieczny dystans. Przystępując do Komunii Św. usta odsłaniamy bezpośrednio przed jej przyjęciem.
    Musimy przestrzegać tych rygorów ze względu na bezpieczeństwo własne a może przede wszystkim innych.