Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 27.09.2020

Ogłoszenia parafialne 27.09.2020

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020 r.

1. We czwartek rozpoczyna się miesiąc październik, w którym modlimy się wspólnie na różańcu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w Niebrzegowie w każdą środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  2. Jest to również pierwszy czwartek m-ca. Po ostatniej mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek m-ca. Od godz. 15 do mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. Spowiedź od godz. 1730.
  4. W tym tygodniu w piątek chcielibyśmy odwiedzić chorych z naszej parafii. Ze względu na obecną sytuację uczynimy to tylko na wyraźną prośbę osób zainteresowanych lub ich bliskich. Dlatego prosimy o osobiste lub telefoniczne zgłaszanie chorych. ( do czwartku włącznie ).
  5. W najbliższą niedzielę 4 października na mszy o godz. 12 dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają poświęcone różańce.
  6. Bóg zapłać za ofiary na budowę plebanii jeszcze ze zbiórki lipcowej: ul. Piaskowa, Słoneczna i Stacja Kolejowa 380 zł. Łączna kwota 20 010 zł.
  7. Ostatnia zbiórka nieco się przeciągnęła w czasie. Zwracam się z pokorną prośbą o rozpoczęcie już zbiórki tzw. „wrześniowej”. Zeszyty są w zakrystii. Za wszelką pomoc i życzliwość składam z serca BÓG ZAPŁAĆ!!!
  8. W sobotę 10 października po długiej przerwie zapraszamy na NABOŻEŃSSTWO UWIELBIENIA. Prosimy o przekazywanie i rozpowszechnianie tego zaproszenia.
  10. W środę 30 września w salce parafialnej spotkanie Legionu Maryi.
  11. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Paweł Figacz kawaler z parafii Najświętszego Zbawiciela w Rykach i