Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 30.08.2020

Ogłoszenia parafialne 30.08.2020

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.08.2020 r.

1. We wtorek1 września wypada kolejna rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w osobistej modlitwie o poległych w kampanii wrześniowej w obronie naszej Ojczyzny, o poległych na wszystkich frontach i pomordowanych w obozach.
  2. We wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 800 dla klas I-IV a o 930 dla klas V-VIII. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na mszę św. w ich intencji. Uczniowie klasy pierwszej przychodzą do kościoła z plecakami. Na zakończenie Mszy św. zostaną poświęcone plecaki i przybory szkolne.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. ( do godz. 2000 ).
  4. W najbliższy piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy od godz. 15 na adorację Najświętszego Sakramentu do mszy wieczornej.   Spowiedź św. od godz. 1730. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty dzieci i młodzież rozpoczynających nowy rok szkolny.
  5. W tym tygodniu w piątek chcielibyśmy odwiedzić chorych z naszej parafii. Ze względu na obecną sytuację uczynimy to tylko na wyraźną prośbę osób zainteresowanych lub ich bliskich. Dlatego prosimy o osobiste lub telefoniczne zgłaszanie chorych. ( do czwartku włącznie ).
  6. Od 1 września kancelaria będzie czynna już normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone na tablicy na budynku plebanii i umieszczone na stronie internetowej.
  7. Od przyszłej niedzieli można zamawiać intencje mszalne na nowy 2021 rok.
  8. W najbliższą sobotę 5 września o godz. 1730  zostanie odprawiona msza św. w 30-ty dz. po śm. za + Mariusza Kamolę. Na tej mszy będzie zbierana taca przeznaczona na potrzeby dzieci zmarłego.
  1. Za tydzień w niedzielę 6 września będziemy gościć w naszej parafii                             o. Marka Szymańskiego OFM Conv. – misjonarza w Ekwadorze od dzieł socjalnych. Buduje małą przychodnię lekarską. I będzie na ten cel zbierał ofiary.
  2. ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Michał Gawęda kawaler z parafii pw. św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim i

Patrycja Motyczka panna z Gołębia – Zapowiedź I  30.08.2020r.

Wojciech Tałanda kawaler z parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Tereszpolu i

Anna Warda panna z Gołębia – Zapowiedź I  30.08.2020r.

Łukasz Karasiński kawaler z parafii pw. Zesłania Ducha Świetego w Zwoleniu i

Adrianna Maria Dobosz panna z Gołebia – Zapowiedź II  30.08.2020r.