Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 5.07.2020

Ogłoszenia parafialne 5.07.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 5.07.2020 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Papieska intencja modlitewna dla kółek różańcowych na miesiąc lipiec: ” Módlmy się, aby współczesnym rodzicom towarzyszyła miłość, szacunek oraz dobre rady innych.”
  2. Bardzo bardzo serdecznie pragnę podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę na potrzeby parafii. Jako tzw dar ołtarza tak jak informowałem rodziców zakupiłem ornat, kapę i welon w jednym maryjnym wzorze. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ !!!
  3. W tym tygodniu wypada druga środa miesiąca. Bardzo serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie po mszy o godz. 1800.
  4. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie.
     ( Numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  5. Trwają zapisy ( do10 lipca ) na 42 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyruszy ona 4 sierpnia. Zapisy tylko drogą email na stronie pielgrzymki od 1 do 10 lipca. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę. Można to uczynić drogą email lub w kancelarii parafialnej. Ofiara dowolna.
  6. Zakończyła się kolejna zbiórka ofiar na budowę plebanii. Składam z serca wielkie BÓG ZAPŁAĆ wszystkim ofiarodawcom i tym którzy pomogli tę zbiórkę przeprowadzić.
  7. Cały czas trwają prace. Kładziona jest instalacja elektryczna. W najbliższym tygodniu prace tynkarskie i elewacyjne.