Wiadomości Ogłoszenia parafialne 8.12.2019

Ogłoszenia parafialne 8.12.2019

II NIEDZIELA ADWENTU 8.12.2019 r.

1. Dziś rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje parafialne, które poprowadzi Ks. Waldemar Taracha.
    W poniedziałek i wtorek o godz. 800 msza z nauką dla klas VI-VIII,
    o godz. 1100 msza z nauką dla dzieci z klas I-V,
    msza z nauką dla dorosłych o godz. 930 i na godz. 1800.
    We wtorek dzień spowiedzi i zakończenie naszych rekolekcji..
    Spowiedź od godz. 745 a potem pół godz. przed każdą mszą św.
  2. W Borowej w poniedziałek Msze św. o godz. 1200 dla dzieci i 1700 dla dorosłych.
    We wtorek spowiedź o godz. 1130 i 1630 a msze św. o godz. 1200 i 1700.
    W Niebrzegowie w poniedziałek i we wtorek Msza św. o godz. 1600. We wtorek spowiedź o godz. 1530.
  3. Ofiary jakie w wtorek złożymy na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby Ks. Rekolekcjonisty, jako wyraz naszej wdzięczności za trud prowadzenia rekolekcji i wsparcie jego pracy duszpasterskiej.
  4. W dniu dzisiejszym po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc rodakom zza wschodniej granicy.
    A Koło Gospodyń Wiejskich ze Skoków prowadzi kiermasz świąteczny.
    Za wsparcie i złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Ze względu na rekolekcje nie będzie porannych rorat w poniedziałek i wtorek.
  6. Msze św. roratnie sprawowane będą w dni powszednie codziennie o 630 w DOMKU LORETAŃSKIM dla wszystkich. Mszę roratnią dla dzieci będziemy odprawiali we środę o godz. 18.
  7. W najbliższą środę Msza Św. zbiorowa i Nabożeństwo do MB Loretańskiej połączone z Roratami dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. W najbliższy czwartek 13 grudnia przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego.
    Pamiętajmy o modlitwie za ofiary stanu wojennego oraz polecajmy Bożej Opatrzności naszą ojczyznę.
  9. W najbliższą sobotę 14 grudnia zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia Jezusa i Maryi.
  10. Są do kupienia świece wigilijne Caritas. Małe po 6 zł, kula i piramida po 14 zł a walec po 16 zł.
    Niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi.
  11. Za tydzień po mszy o godz. 930 i 1200 uczniowie z naszej szkoły będą sprzedawali sianko na wigilijny stół, a także „krówki”, pierniczki i kalendarze. Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Puławskiego Hospicjum Matki Teresy z Kalkuty.
  12. W niedzielę 22 grudnia zapraszamy wszystkich parafian na godz. 18 do sali w remizie na wspólną ” Gołębską Wigilie”. Jednocześnie prosimy o pomoc w jej zorganizowaniu.