Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 8.05.2022

Ogłoszenia Parafialne 8.05.2022

IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 8.05.2021 r.

1. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali bardzo radosną uroczystość I Komunii Świętej. O godz. 12-tej dzieci z klas III z naszej parafii po raz pierwszy będą w pełni uczestniczyły we Mszy Świętej.
  2. W najbliższą sobotę o godz. 1000 nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych dzieci pierwszokomunijnych połączone z nabożeństwem pokutnym. Potem będzie spowiedź dla tych dzieci i ich rodziców, chrzestnych i innych chętnych.
  3. Za tydzień 15 maja w kaplicy w Niebrzegowie będziemy na mszy o godz. 1045 obchodzili święto patronalne ku czci MB Fatimskiej która jest patronką tej kaplicy.
  4. Bardzo gorąco zapraszamy na Majówki. W kościele w Gołębiu są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele i uroczystości o godz. 1630. Majówki w kaplicach z wystawieniem Najświętszego Sakramentu : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1630
  5. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Po mszy wieczorowej zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  6. W piątek wypada 13 maja. Jak wiemy jest to rocznica pierwszego z objawień fatimskich. Dlatego na godz. 1900 zapraszamy bardzo gorąco na Nabożeństwo Fatimskie którym rozpoczniemy tegoroczne obchody tych objawień.
  7. Po nabożeństwie zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych do sprzątania kościoła na tę uroczystość.
  8. Zwracamy się z gorącą prośbą o rozpoczęcie „ majowej „ zbiórki ofiar na plebanię. Dziękując z całego serca za dotychczasową życzliwość prosimy o dalsze wsparcie.