Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 28.07.2024

Ogłoszenia parafialne 28.07.2024

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.07.2024 r.

1. We czwartek 1 sierpnia przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Miejmy w żywej pamięci tych którzy zerwali się do walki o wolność i oddali swe życie. Módlmy się o życie wieczne dla nich i opiekę Bożej Opatrzności dla naszej Ojczyzny.
  2. W najbliższą sobotę 3 sierpnia wyrusza 46 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą łącząc się z nimi duchowo. Do wtorku włącznie można zapisywać się w parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach. Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymkowe we środę o godz. 1830 w sali teatralnej także w par. Miłosierdzia w Puławach.
  3. W związku ze zbliżającym się miesiącem sierpniem, przeżywanym w Kościele jako miesiąc abstynencji od alkoholu, Kręgi Rodzin Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie wraz z Krucjatą Wyzwolenia Człowieka zapraszają do modlitwy różańcowej w intencji trzeźwości polskiego narodu w najbliższą niedzielę 4 czerwca po mszy o 930 w Gołębiu i po mszach w kaplicach.
  4. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po ostatniej mszy wieczornej w kościele zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 1930.
  5. W tym tygodniu wypada również pierwszy piątek m-ca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od godz. 15. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 1740. W kaplicy w Borowej od godz. 1630.
  6. Bóg Zapłać za ofiary na spłatę plebanii : ul. Pocztowa 420 zł, Wólka Gołębska
  7. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innego terminu ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ).