Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 8.09.2024

Ogłoszenia parafialne 8.09.2024

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 8.09.2024 r.

1. Dzisiaj obchodzimy w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej. Dziękujemy jednocześnie Panu Bogu za naszą piękną świątynię ponieważ przeżywany kolejną rocznicę jej konsekracji a także rocznicę poświęcenia Domku Loretańskiego. Sumę odpustową w intencji całej parafii odprawi i kazanie wygłosi ks. Wojciech Rebeta – ojciec duchowny naszego seminarium duchownego, któremu za tę posługę bardzo serdecznie dziękuję.
  2. W piątek 13 września bardzo gorąco zapraszamy o godz. 1900 Nabożeństwo Fatimskie.
  3. W sobotę 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  4. W najbliższą niedzielę 15 września zapraszamy na mszę o godz. 12 dzieci klas trzecich przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z rodzicami. A na godz.17 uczniów klas VII i VIII którzy będą się przygotowywać do sakramentu bierzmowania także z rodzicami. Po mszach odbędą się spotkania organizacyjne.
  5. Przypominamy, że kancelaria jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1700. W sprawach kancelaryjnych można kontaktować się również telefonicznie w godzinach od 800 do 2000. Numery telefonów są umieszczone na stronie internetowej.
  6. Dzisiaj o godz. 1800 w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu im. Wincentego i Franciszka Lesslów, odbędzie się w naszym kościele koncert w trakcie którego można będzie usłyszeć wyjątki z największych sakralnych dzieł muzyki europejskiej. To pierwszy od dłuższego czasu koncert w naszym kościele. Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Serdecznie zapraszamy.