Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 13.10.2024

Ogłoszenia parafialne 13.10.2024

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2024 r.

1. Dzisiaj obchodzimy w całym kraju kolejny Dzień Papieski. Po każdej mszy możemy złożyć do puszki ofiarę i stać się współfundatorem stypendium dla zdolnego ale biednego młodego człowieka! Bóg zapłać za zrozumienie i ten dar serca !
  2. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie różaniec o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  3. Są jeszcze do nabycia Kalendarze Maryjne na 2025 rok w cenie 12 zł.
  4. W niedzielę 20 października po mszach św. o godz. 9.30 i 12.00 przeprowadzona będzie akcja ,, Znicz- Pamiętam”. Wolontariusze z naszej szkoły będą sprzedawać znicze z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych puławskiego hospicjum. Zachęcamy do udziału w tej akcji.
  5. Za tydzień w niedzielę na mszy świętej o godz. 12 do grona Liturgicznej Służby Ołtarza włączymy 6 ministrantów i jednego lektora. Serdecznie zapraszamy wszystkich na mszę świętą.
  6. Zostały już przygotowane koperty z wypominkami na miesiąc listopad. Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w dostarczeniu ich do wszystkich parafian.
  7. Bóg zapłać za ofiary na plebanię : ul. Polna – 680zł.