Ogloszenia Ogłoszena parafialne 30.10.2022

Ogłoszena parafialne 30.10.2022

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 30.10.2022 r.

1. We wtorek będziemy obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych.
     Msze św. w Gołębiu: o godz. 9
    30 w kościele, a o godz. 1200 Msza św. na cmentarzu grzebalnym. Przed Mszą św. na cmentarzu o godz. 1130 różaniec za zmarłych.
    Po Mszy św. nabożeństwo z modlitwami za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Zgromadźmy się jak najliczniej na tej uroczystej Eucharystii na cmentarzu. Nie będzie mszy o godz. 1700
  2. W kaplicach Msze św. dla osób, które nie mogą wziąć udziału we Mszy św. na cmentarzu o godz. 800 w Borowej i o 1045 w Niebrzegowie.
  3. We środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. o godz. 9.30 na cmentarzu i o godz.18.00 w kościele. 17.30 różaniec za zmarłych fundatorów, budowniczych i dobrodziejów naszego kościoła i naszej parafii.
  4. W tym roku na naszym cmentarzu parafialnym będzie prowadzona kwesta na rzecz odnowienia pomnika byłego proboszcza naszej parafii ks. Ignacego Stefańskiego. Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy grupy naszych parafian .
  5. Od czwartku 3 listopada będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu w modlitwie wypominkowej naszych zmarłych. W Gołębiu w dni powszednie o godz. 1730 . W kaplicy w Borowej wypominki we wtorek i piątek o godz. 1630. W Niebrzegowie we środy o godz. 1630. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.
  6. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach:
    czwartek 3.11.2021 z Wólki Gołębskiej nr 1 – 60,
    piątek 4 listopada z Wólki Gołębskiej od 61 do końca oraz Rudki i Piaskowa,
    sobota  5 listopada ul. Krzywa, Urocza i Czarnieckiego oraz Grzybowskiego,
  7. W kaplicach będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach w Borowej: piątek 4 listopada o godz. 1630 ul. Kościelna, Olszyna, Szkoła i Szkolna.
  8. Od 2 listopada zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej ojczyzny. Będziemy codziennie modlili się w Nowennie do Św. Andrzeja Boboli patrona Polski, którego relikwie mamy w naszej parafii.
  9. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. ( do godz. 1930 ).
  10. W tym tygodniu wypada także pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy od godz. 15 na adorację Najświętszego Sakramentu do mszy wieczornej.   Spowiedź św. od godz. 1700
  11. Za tydzień w niedzielę na mszy o godz. 12 zostaną poświęcone modlitewniki, a po mszy spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się za tydzień w niedzielę po mszy o godz. 17.
  12. Tablice różańcowe wraz z podpisem składamy do 13 listopada w zakrystii, w szkole lub bezpośrednio do ks. Tomasza.