Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 03.09.2023

Ogłoszenia Parafialne 03.09.2023

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska na m-c wrzesień dla kółek różańcowych : Módlmy się, aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach egzystencjalnych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.
  2. Jutro  rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Gołębiu o godz. 800 a w Borowej o godz. 830. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na mszę św. w ich intencji. Uczniowie klasy pierwszej przychodzą do kościoła z plecakami i przyborami szkolnymi które na zakończenie Mszy św. zostaną poświęcone.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. ( do godz. 2000 ).
  4. W najbliższą niedzielę 10  września będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP związaną także z kolejną rocznicą poświęcenia naszej świątyni i domku loretańskiego. Będzie to również nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory. Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową na godz. 12. Zapraszamy na nasze uroczystości przedstawicieli wszystkich części parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy i prosimy o pomoc w zorganizowaniu procesji wszystkich druhów strażaków z naszej parafii.
  5. W sobotę przed odpustem parafialnym odbędzie się uroczyste nawiedzenie cmentarza parafialnego. O godz. 1730 odmówimy różaniec za zmarłych a o godz. 1800 odprawimy Mszę św. za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. O tym modlitewnym spotkaniu postarajmy się powiadomić nasze rodziny i znajomych, których bliscy spoczywają na tym cmentarzu. Zadbajmy o porządek na grobach i całym cmentarzu. Zachęcamy również do uregulowania opłat za wywóz śmieci.
  6. Przypominamy, że kancelaria od jutra jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1700. W sprawach kancelaryjnych można kontaktować się również telefonicznie w godzinach od 800 do 2000. Numery telefonów są umieszczone na stronie internetowej.
  7. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na nowy 2024 rok.