Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 04.10.2020

Ogłoszenia parafialne 04.10.2020

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Papieska intencja modlitewna dla kółek różańcowych : Módlmy się aby na mocy chrztu świętego wierni świeccy, a szczególnie kobiety, podejmowali większą odpowiedzialność  w instytucjach Kościoła
  2. We środę wypada Wspomnienie NMP Różańcowej, ustanowione na pamiątkę wyproszonego przez modlitwę różańcową zwycięstwa floty chrześcijańskiej w bitwie pod Lepanto w 1571 roku. Uświadamia to nam po raz kolejny wielką moc tej modlitwy, zatem nie zaniedbujmy jej.
  3. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie różaniec o godz. 1730 w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 ( a w pozostałe dni zwykłe różaniec o godz. 1700 ). Szczególnie zapraszamy dzieci i prosimy rodziców o umożliwienie dzieciom udział w nabożeństwach różańcowych.
  4. W najbliższą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia.
  5. Rozpoczęła się „wrześniowa” zbiórka ofiar na budowę plebanii. Bardzo serdecznie prosimy o pomoc w jej przeprowadzeniu. Zeszyty są w zakrystii.
  6. W zakrystii są do nabycia jak co roku kalendarze Maryjne na 2021 wydane przez nasze diecezjalne wydawnictwo Gaudium. Cena 6zł. Zachęcamy do ich nabywania.