top
Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 05.04.2021

Ogłoszenia Parafialne 05.04.2021

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 5.04.2021 r.

Informacje duszpasterskie :

  1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim za pomoc w przygotowaniu naszej parafii do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Serdecznie dziękuję paniom za przygotowanie ciemnicy, grobu i dekoracji świątecznych. Bardzo serdecznie dziękuję Ks. Tomaszowi za przygotowanie całego Triduum Paschalnego od strony liturgicznej oraz wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w tę liturgię. Dziękuje Panu organiście, panu kościelnemu i służbie liturgicznej za piękną oprawę liturgiczną i pomoc w organizacji tych uroczystości. Wszystkim, którzy pomogli nam abyśmy w uroczysty sposób mogli przeżywać wydarzenia paschalne wspólnie z Ks. Tomaszem składamy jeszcze raz serdeczne Bóg Zapłać.
  2. Składamy wielkie Bóg Zapłać za przygotowanie kaplic w Borowej i Niebrzegowie do świąt. Za posprzątanie i dekoracje. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej z Borowej i Skoków za straż przy Grobie Pańskim i pomoc w przygotowaniu liturgii Wielkiej Soboty.
  3. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego z Wólki Gołębskiej, Matyg, od Koła Żywego Różańca z ul. Żuławy oraz w kaplicach.
  4. Najbliższa niedziela to niedziela Miłosierdzia Bożego. W naszej parafii mamy relikwie św. S. Faustyny i ks. Sopoćko dlatego po każdej mszy w przyszłą niedzielę będzie błogosławieństwo tymi relikwiami.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a