Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 1.10.2023

Ogłoszenia parafialne 1.10.2023

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Papieska intencja modlitewna dla kółek różańcowych : Módlmy się za Kościół, aby przyjął słuchanie i dialog jako styl życia na każdym szczeblu, pozwalając się prowadzić Duchowi Świętemu ku peryferiom świata.
  2. W sobotę wypada Wspomnienie NMP Różańcowej, ustanowione na pamiątkę wyproszonego przez modlitwę różańcową zwycięstwa floty chrześcijańskiej w bitwie pod Lepanto w 1571 roku. Uświadamia to nam wielką moc tej modlitwy, zatem nie zaniedbujmy jej.
  3. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie różaniec o godz. 1730 w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 ( a w pozostałe dni zwykłe różaniec o godz. 1700 ). Szczególnie zapraszamy dzieci i prosimy rodziców o umożliwienie dzieciom udział w nabożeństwach różańcowych.
  4. W tym tygodniu wypada I-szy czwartek m-ca. Po ostatniej mszy wieczorowej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. Od czwartku 5 października będziemy w kościele modlili się w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny Nowenną do Św. Andrzeja Boboli. Zapraszamy bardzo gorąco do wspólnej modlitwy.
  6. W tym tygodniu wypada także pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy od godz. 1500 na adorację Najświętszego Sakramentu do mszy wieczornej.   Spowiedź św. od godz. 1730.
  7. W przyszłą niedzielę 8 października w ramach obchodów rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę piotrową w naszej parafii będą rozprowadzane tzw „Kremówki Papieskie”, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Docierają one nad ranem do Lublina z Wadowic i trafią do nas w cenie 7 zł za sztukę. Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy i już teraz życzymy SMACZNEGO !!!
  8. Bóg zapłać za ofiary na budowę plebanii: ul. Boczna, Cicha, Wesoła 400zł, Borowina 660 zł.
  9. W piątek o godz. 1900 zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministrantów. Serdecznie zapraszamy.