Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 1.11.2020

Ogłoszenia parafialne 1.11.2020

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 1.11.2020 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to dzień wielkiej radości z wielkiej rzeszy zbawionych z którymi wielbimy Boga. W dniu dzisiejszym wszystkie msze w kościele według porządku niedzielnego.
  2. Jutro natomiast Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Jutro msze w kościele o 930 i 1800.
  3. Na mszę św. na cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych tam spoczywających zapraszamy za tydzień w niedzielę 8 listopada.
  4. Dzisiaj również wypada pierwsza niedziela miesiąca. Intencja modlitewna dla kółek różańcowych na miesiąc listopad: Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkości.
  5. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach:
    w poniedziałek 2.11.2018 z Wólki Gołębskiej nr 1 – 60,
    we wtorek 3 listopada ul. Folwarki,
    we środę 4 listopada ul. Krzywa, Urocza i Czarnieckiego,
    we czwartek 5 listopada ul. Żuławy, Boczna, Cicha, Wesoła i Matygi, w piątek 6 listopada ul. Pocztowa i Podwierzbie,
    w sobotę 7 listopada ul. Puławska, Spacerowa i Piaskowa.
  6. W kaplicach będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach
    w Borowej we wtorek 3 listopada o godz. 1630 ul. Kościelna, Olszyna, Szkoła i Szkolna a w piątek 6 listopada o godz. 1630 ul. Dęblińska i Skokowska.
    W Niebrzegowie w środę 4 listopada o 1600 wypominki z Niebrzegowa.
    Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.
  7. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po ostatniej mszy św. zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 1930.
  8. W tym tygodniu wypada I piątek m-ca. Chorych do odwiedzenia prosimy zgłaszać do ks. Tomka. W tym dniu zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1500 do godz. 2100. Spowiedź od godz. 1730.