Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 10.09.2023

Ogłoszenia Parafialne 10.09.2023

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 10.09.2023 r.

1. Dzisiaj obchodzimy w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej. Dziękujemy jednocześnie Panu Bogu za naszą piękną świątynię ponieważ przeżywany kolejną rocznicę jej konsekracji a także rocznicę poświęcenia Domku Loretańskiego. Sumę odpustową w intencji całej parafii odprawi i kazanie wygłosi ks. Waldemar Taracha, któremu za tę posługę bardzo serdecznie dziękuję.
  2. We środę 13 września bardzo gorąco zapraszamy o godz. 1900 Nabożeństwo Fatimskie.
  3. We czwartek 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  4. Przypominamy, że kancelaria jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1700. W sprawach kancelaryjnych można kontaktować się również telefonicznie w godzinach od 800 do 2000. Numery telefonów są umieszczone na stronie internetowej.