Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 11.04.2021

Ogłoszenia Parafialne 11.04.2021

II NIEDZIELA WIELKANOCY 11.04.2021 r.

1. Dziś przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego. Śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonują nas o tym, że Bóg jest miłosierną miłością, że potrafi jedynie kochać i przebaczać. Jakże więc nie dziękować za wielki dar miłosierdzia, za łaskę sakramentu pokuty i pojednania.
  2. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Fundusz Caritas.
  3. Ponieważ pierwsza niedziela m-ca wypadła w Wielkanoc dlatego dzisiaj podajemy intencje papieską na m-c kwiecień : Módlmy się za osoby, narażają swoje życie, walcząc o podstawowe prawa w dyktaturach, w reżimach auturytarnych, a nawet w przeżywających kryzys demokracjach.
  4. W tym tygodniu zapraszamy po mszy wieczornej na Nabożeństwo Loretańskie.
  5. Zwracamy się z wielką prośbą o wzięcie zeszytów które jeszcze zostały na zbiórkę rozpoczętą w marcu. Bób zapłać za pomoc!
  6. Za tydzień w niedzielę na mszę św. o godzinie 1700 zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Po mszy spotkanie. Obecność obowiązkowa. Przypominamy że bierzmowanie zaplanowane jest na 2 maja.
  8. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Marek Andrzej Cyranek kawaler z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach