Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 12.03.2023

Ogłoszenia Parafialne 12.03.2023

III NIEDZIELA Wielkiego Postu   12.03.2023 r.

1. Dzisiaj po mszy o godz. 1200 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych a po mszy o godz. 1700 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  2. Za tydzień rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Piotr Kazimierski. Tegoroczne rekolekcje będą już dla wszystkich. Msze rekolekcyjne w niedzielę w zwykłym porządku świątecznym. Msze z nauką rekolekcyjną dla dorosłych w Gołębiu w poniedziałek i wtorek o godz. 930 i 1800. Msze z nauką rekolekcyjną dla dzieci z klas V-VIII o godz. 800 a dla klas I-IV o godz. 1100. W Borowej msze z nauką rekolekcyjną w poniedziałek i wtorek o 1200 dla dzieci szkolnych a o 1700 dla dorosłych , a w Niebrzegowie dla wszystkich o 1600. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek.
  3. W najbliższa niedzielę 19 marca wypada Uroczystość Św. Józefa patrona Kościoła. Tego dnia zapraszamy mszę św. o godz. 12 w sposób szczególny mężczyzn z naszej parafii. Wspaniale byłoby gdyby przyszli ojcowie z synami. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. W tym roku na stół wielkanocny tak jak w roku ubiegłym CARITAS naszej archidiecezji przygotowała „baranki wielkanocne”. Nie będzie chlebków dobroci. Dochód ze sprzedaży będzie wsparciem dla potrzebujących. Cena minimalna 10 zł. Baranki są do nabycia w zakrystii od przyszłej niedzieli.
  5. Zwracamy się z wielką prośbą o rozpoczęcie i pomoc w przeprowadzeniu kolejnej „marcowej” zbiórki ofiar na nową plebanię. Są jeszcze w zakrystii zeszyty do wzięcia. Dziękując za dotychczasową wielką życzliwość prosimy o dalsze wsparcie tego naszego wspólnego dzieła.
  6. Na nabożeństwo drogi krzyżowej w Gołębiu zapraszamy w piątki o godz. 1730. W kaplicy w Niebrzegowie środa godz.1630 a w Borowej w piątek 1630. Gorzkie żale w kościele o godz. 1630. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Za tydzień po mszach odbędzie się kiermasz przedświąteczny przygotowany przez szkołę i ośrodek dla dzieci prowadzony przez siostry benedyktynki w Puławach.