Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 12.12.2021

Ogłoszenia Parafialne 12.12.2021

III NIEDZIELA ADWENTU 12.12.2021 R.

Jutro w poniedziałek 13 grudnia przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Pamiętajmy o modlitwie za ofiary stanu wojennego oraz polecajmy Bożej Opatrzności naszą ojczyznę.

Bardzo serdecznie zapraszamy na msze św. roratnie sprawowane w dni powszednie o godz. 630 w kościele.

W wigilię 24 grudnia o godz. 930 w Gołębiu odprawimy mszę św. zbiorową za zmarłych, których zabraknie przy wigilijnym stole. W Borowej we wtorek 21 grudnia 1700  a w Niebrzegowie we środę 22 grudnia o 1700. Kartki z imionami naszych zmarłych prosimy przynosić do zakrystii lub kancelarii oraz bezpośrednio przed mszą.

Przypominamy że w dzień Bożego Narodzenia oraz w Święto Św. Szczepana nie będzie mszy św. o godz. 1700.

Za tydzień na Mszy św. o godz. 12 dwóch kandydatów na ministranta otrzyma komże.

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Skoki od godz. 10 w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu oraz po mszy św. w Borowej.

Wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i budowę plebanii przy okazji roznoszenia opłatka

W zakrystii są jeszcze do kupienia świece wigilijne Caritas.

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.