Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 13.02.2022

Ogłoszenia Parafialne 13.02.2022

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.02.2022 r.

Informacje duszpasterskie :

1. Rozpoczęły się ferie. Ponieważ dyżuruje tylko jeden ksiądz dlatego kancelaria będzie czynna po ostatniej mszy św. wieczornej lub bardzo prosimy o kontakt telefoniczny. Internet funkcjonuje już normalnie.
  2. Jutro w poniedziałek 14 lutego będziemy obchodzili liturgiczne wspomnienie Św. Walentego którego obraz mamy w naszym kościele. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy jutro na godz. 1830 wszystkie pary małżeńskie naszej parafii na mszę św. w ich intencji. Po mszy krótkie nabożeństwo a po nim indywidualne błogosławieństwo każdej pary. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Dzisiaj po każdej mszy są zbierane do puszki  ofiary na „Fundusz Wschodni”. Za tydzień taca na nasze Lubelskie Wyższe Seminarium Duchowne w Lublinie.