top
Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 13.09.2020

Ogłoszenia parafialne 13.09.2020

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.09.2020 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. Dzisiaj obchodzimy w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej. Dziękujemy jednocześnie Panu Bogu za naszą piękną świątynię ponieważ przeżywany kolejną rocznicę jej konsekracji a także rocznicę poświęcenia Domku Loretańskiego. Kaznodzięją naszej dzisiejszej uroczystości jest ks. Piotr Kazimierski, któremu za tę posługę bardzo serdecznie dziękuję.
  2. Dzisiaj o godz. 20 Nabożeństwo Fatimskie.
  3. Jutro 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  4. Za tydzień w niedzielę po mszy o godz. 12 spotkanie z rodzicami dzieci, które będą przygotowywać się do I Komunii Św. a po mszy o godz. 17 spotkanie kandydatów i rodziców kandydatów do bierzmowania. ( młodzież obecnie klas VIII z Gołębia i Borowej oraz młodzieży która w tamtym roku chodziła do klas VIII w naszej parafii a obecnie chodzi do klas pierwszych szkół średnich ).
  5. Przypominamy, że kancelaria jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730 od poniedziałku do piątku. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone i umieszczone na stronie internetowej.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a