Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 14.03.2021

Ogłoszenia parafialne 14.03.2021

IV NIEDZIELA Wielkiego Postu   14.03.2021 r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Wielkiego Postu.
  2. Dziękujemy Panu Bogu za czas tegorocznych rekolekcji wielkopostnych. Bóg zapłać wszystkim za gorliwy udział.
  3. W piątek (19 marca) wypada Uroczystość Św. Józefa patrona Kościoła. Tego dnia zapraszamy na dodatkową mszę św. o godz. 19 wszystkich mężczyzn z naszej parafii. Wspaniale byłoby gdyby przyszli ojcowie z synami. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. W najbliższą niedzielę na mszę św. o godz. 13 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami. A po mszy na spotkanie.
  5. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w czasie wizytacji kanonicznej naszej parafii przez ks. Arcybiskupa dnia 2 maja podczas odpustu ku czci św. Floriana.
  6. W tym roku na wielkanocny stół CARITAS nasze archidiecezji przygotował „baranki wielkanocne” z czekolady. Nie będzie chlebków dobroci. Dochód ze sprzedaży będzie wsparciem dla potrzebujących. Cena minimalna 6zł. Baranki są do nabycia w zakrystii.
  7. Zwracam się z wielką prośbą o rozpoczęcie kolejnej zbiórki ofiar na budowę domu parafialnego. W trwającym stanie pandemii jeszcze bardziej proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Zeszyty są do wzięcia w zakrystii. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
  8. Zachowujmy te zasady bezpieczeństwa w czasie wszystkich nabożeństw. Maseczki które nosimy niech zakrywają usta i nos.
  9. Na nabożeństwo drogi krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 1730. W kaplicy w Niebrzegowie środa godz.1630 a w Borowej w piątek 1630. Gorzkie żale w kościele po mszy o godz. 13. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  10. Koło Gospodyń Wiejskich w Skokach za tydzień w niedzielę(21.03.2021r.) organizuje kiermasz świąteczny przed kościołem i kaplicą w Borowej.