top
Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 14.03.2021

Ogłoszenia parafialne 14.03.2021

IV NIEDZIELA Wielkiego Postu   14.03.2021 r.

Informacje duszpasterskie:

 1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Wielkiego Postu.
 2. Dziękujemy Panu Bogu za czas tegorocznych rekolekcji wielkopostnych. Bóg zapłać wszystkim za gorliwy udział.
 3. W piątek (19 marca) wypada Uroczystość Św. Józefa patrona Kościoła. Tego dnia zapraszamy na dodatkową mszę św. o godz. 19 wszystkich mężczyzn z naszej parafii. Wspaniale byłoby gdyby przyszli ojcowie z synami. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 4. W najbliższą niedzielę na mszę św. o godz. 13 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami. A po mszy na spotkanie. 
 5. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się w czasie wizytacji kanonicznej naszej parafii przez ks. Arcybiskupa dnia 2 maja podczas odpustu ku czci św. Floriana.
 6. W tym roku na wielkanocny stół CARITAS nasze archidiecezji przygotował „baranki wielkanocne” z czekolady. Nie będzie chlebków dobroci. Dochód ze sprzedaży będzie wsparciem dla potrzebujących. Cena minimalna 6zł. Baranki są do nabycia w zakrystii.
 7. Zwracam się z wielką prośbą o rozpoczęcie kolejnej zbiórki ofiar na budowę domu parafialnego. W trwającym stanie pandemii jeszcze bardziej proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Zeszyty są do wzięcia w zakrystii. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
 8. Zachowujmy te zasady bezpieczeństwa w czasie wszystkich nabożeństw. Maseczki które nosimy niech zakrywają usta i nos.
 9. Na nabożeństwo drogi krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 1730. W kaplicy w Niebrzegowie środa godz.1630 a w Borowej w piątek 1630. Gorzkie żale w kościele po mszy o godz. 13. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. Koło Gospodyń Wiejskich w Skokach za tydzień w niedzielę(21.03.2021r.) organizuje kiermasz świąteczny przed kościołem i kaplicą w Borowej.  
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

S

Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a