Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 14.07.2024

Ogłoszenia parafialne 14.07.2024

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2024 r.

1. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w kościele w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie. ( Numery telefonów są dostępne na stronie internetowej ).
  2. Zachęcamy do wyruszenia na 46 Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę. A tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować zachęcamy do składania intencji do funduszu „ Idę z Tobą „ .  Można to uczynić w parafii lub przez stronę internetową. Szczegóły co do pielgrzymki na stronie internetowej www.pielgrzymka.lublin.pl.
    Tak jak w ubiegłych latach, będzie możliwość dojechania do pielgrzymów autokarem na ostatni dzień pielgrzymowania, by wspólnie z puławską grupa 14-tą wejść na Jasną Górę. Zapisy na autokar w kancelarii Parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach.
  3. Tydzień temu rozpoczęliśmy „lipcową” zbiórkę ofiar na spłatę należności za budowę plebanii. Zostało jeszcze kilka zeszytów. Jeszcze raz wielkie Bóg Zapłać za zrozumienie, życzliwość i ofiarność!!!
  4. Bóg zapłać za ofiary które już wpłynęły : ul. Wiśniowa 670 zł.