Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 15.09.2024

Ogłoszenia parafialne 15.09.2024

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.09.2024 r.

1. Dzisiaj po mszy o godz. 12 spotkanie dzieci z rodzicami, które będą przygotowywać się w tym roku do I Komunii Św. A po mszy o 17 kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.
  2. W najbliższą niedzielę 22 września w Parafii Miłosierdzia Bożego w Puławach odbędzie się spotkanie uczestników i sympatyków pieszej pielgrzymki na Jasną Górę z grupy 14. O godz. 18 Msza Św. A po niej spotkanie w sali teatralnej. Ks. Przewodnik serdecznie zaprasza!
  3. Wróciły ostatnia zeszyty ze zbiórki lipcowej: ul. Puławska i Kossak 1275zł, ul. Piaskowa, Słoneczna i stacja kolejowa 485zł, ul. Żuławy 1040zł. Łączna kwota to 16 185 zł. Wielkie BÓG ZAPŁAĆ!!!
  4. Jeszcze raz dziękując za dotychczasową życzliwość zwracamy się z pokorną prośbą o rozpoczęcie już dzisiaj kolejnej zbiórki tzw. „wrześniowej”. Zeszyty są w zakrystii. Za zrozumienie, wszelką pomoc i życzliwość składamy z serca BÓG ZAPŁAĆ!!!
  5. W minionym tygodniu wpłynęły ofiary anonimowe na spłatę plebanii : 2 razy po 200zł. BÓG ZAPŁAĆ!!!