Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 16.10.2022

Ogłoszenia parafialne 16.10.2022

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16.10.2022 r.

1. Dzisiaj obchodzimy w całym kraju kolejny Dzień Papieski pod hasłem „ Blask prawdy „. Po każdej mszy możemy złożyć do puszki ofiarę i stać się współfundatorem stypendium dla zdolnego ale biednego młodego człowieka! Bóg zapłać za zrozumienie i ten dar serca !
  2. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie różaniec o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  3. W ciągu minionego tygodnia dotarły lub w najbliższych dniach dotrą do naszych domów koperty z wypominkami. Wypełnione prosimy składać na tacę. Ewentualnie przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej, lub wrzucać do skrzynki na listy na budynku plebanii.
  4. Zbiórka ministrantów i kandydatów w piątek o 18.30.
  5. Bóg zapłać za ofiary na plebanię.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.