top
Wiadomości Ogłoszenia parafialne 17.05.2020

Ogłoszenia parafialne 17.05.2020

VI NIEDZIELA WIELKANOCY  17.05.2020 r.

Informacje duszpasterskie:

 1. Przypominamy i bardzo prosimy o przestrzeganie liczby osób uczestniczących we mszy św. i innych nabożeństwach, W kościele w Gołębiu od dzisiaj maksymalnie do 40 osób. W kaplicy w Borowej 15 a w Niebrzegowie 10 osób.
 2. Zachowujmy obowiązujące środki ostrożności stojąc co najmniej dwa metry od siebie. Wszystkich wewnątrz i na zewnątrz świątyni obowiązują maseczki. Zachowujmy te zasady wewnątrz i na zewnątrz kościoła a także kiedy przystępujemy do komunii św.
 3. Msze niedzielne do momentu powrotu do pełnej normalności będą odprawiane każda intencja oddzielnie. Trudno jest wyznaczać kto na którą godzinę może przyjść dlatego bądźmy elastyczni. Pierwszeństwo mają rodziny zamawiające intencje.
 4. Bardzo gorąco zapraszamy na Niedzielne Msze Św.
 5. Bardzo gorąco zapraszamy na Majówki. W kościele w Gołębiu są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele i uroczystości o godz. 1630. Majówki w kaplicach z udziałem księdza : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1630.
 6. Od poniedziałku do soboty od godz. 15 do mszy wieczornej jest możliwość  osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. ZAPRASZAMY.
 7. Codziennie od 1715 możliwość przystąpienia do spowiedzi. Ponieważ przed Wielkanocą nie było możliwości dlatego serdecznie zachęcamy teraz.
 8. Kancelaria czynna w normalnych godzinach od poniedziałku do piątku.
 9. Moi drodzy chciałbym aby od dzisiejszej niedzieli rozpoczęła się kolejna zbiórka ofiar na jej budowę. Proszę oto z wielką pokorą i nadzieją. Myślę że ta zbiórka mogłaby się odbyć w trzech formach:
  a) zeszyt podawany byłby od domu do domu ( z zachowaniem środków bezpieczeństwa ).
  b) ofiarę można włożyć do koperty i podpisać i wrzucić do skrzynki na listy na plebanii lub oddać w kancelarii ( osobiście lub przez kogoś a my wpiszemy do zeszytu ).
  c) można dokonać przelewu na konto parafialne.
 10. Za zrozumienie i życzliwość składamy wielkie Bóg Zapłać.
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a