Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 17.10.2021

Ogłoszenia Parafialne 17.10.2021

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.10.2021 r.

1. Bardzo serdecznie prosimy o przestrzeganie noszenia maseczek i zakrywanie nimi nosa i ust wewnątrz kościoła. Miejmy na uwadze troskę o bezpieczeństwo innych w imię miłości bliźniego. Również dlatego abyśmy mogli spokojnie i bezpiecznie uczestniczyć we wszystkich nabożeństwach.
  2. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie różaniec o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  3. W ciągu minionego tygodnia dotarły lub w najbliższych dniach dotrą do naszych domów koperty z wypominkami. Wypełnione prosimy składać na tacę. Ewentualnie przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej, lub wrzucać do skrzynki na listy na budynku plebanii.
  4. Bóg zapłać za ofiary na plebanię. Jest jeszcze kilka zeszytów.
  5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.